Tekninen tuki, projektimyynti

Kirsti Mielonen
puh. 0207 619 386, 050 3084 495
kirsti.mielonen@semtu.fi

Betonikemikaalit, tutkimusvälineet

Petter Danielsson
puh. 0207 619 392, 0400 260 810
petter.danielsson@semtu.fi

Betonikemikaalit, värit

Antti Lääkkö
puh. 0207 619 385, 0400 393 376
antti.laakko@semtu.fi

Kiinnitysosat, nostoankkurit, raudoitustuotteet, rakennesuunnittelun tuki

Markus Wilén
puh. 0207 619 375, 040 571 9769
markus.wilen@semtu.fi

Kiinnitysosat, nostoankkurit ja raudoitustuotteet

Lassi Määttä
toimitusjohtaja
puh. 0207 619 387, 040 5514 344
lassi.maatta@semtu.fi

Kiinnitysosat, nostoankkurit, raudoitustuotteet, rakennustarvikkeet vedeneristys- ja tiivistystuotteet

Jari Komulainen
puh. 050 355 2249
jari.komulainen@semtu.fi

Rakennustarvikkeet, vedeneristys- ja tiivistystuotteet

Hannu Ahokas
puh. 045 644 3192
hannu.ahokas@semtu.fi

Betoniteollisuus- ja infrarakentamistuotteet, vedeneristys- ja tiivistystuotteet

Jouko Ilvonen
puh. 0207 619 381, matkapuhelin 0400 421 376
jouko.ilvonen@semtu.fi

Lattia- ja kalliorakentamistuotteet

Mikael Lundell
Puh. 0207 619 384, 0400 421 016
mikael.lundell@semtu.fi
 

Investointihyödykkeet

Mervi Vanhakylä
puh. 0207 619 393, 050 550 0315
mervi.vanhakyla@semtu.fi

Betoniteollisuuden koneet, betonin tutkimusvälineet ja -laitteet

Pirjo Tepponen 
puh. 0207 619 376, 040 5090 644
pirjo.tepponen@semtu.fi

Sementit, betoniteollisuuden tuotteet ja kemikaalit

Semtu on rakennusalan tekninen tukkukauppa. Kehitämme ja toimitamme tuotteita ja ratkaisuja betoni- ja rakennusteollisuudelle – jo vuodesta 1942.